Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Jsme parta nadšenců, která ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem.

Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Na svých cestách jsme objevili desítky kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

Už víme, že za skvělou dovolenou nemusíme cestovat po světě, ale že máme mnoho krás přímo pod nosem.

Projeli jsme Česko, Slovensko, Rakousko a zdaleka nekončíme.

Mapujeme pro vás naše nejoblíbenější kouzelná místa. Najdete v nich kvalitní služby, nádherné prostředí, tradici, styl, dobrý design i výborné jídlo. Většinu z těchto míst vybudovali jejich hrdí majitelé, kteří do své práce dávají celé své srdce. A my víme, že takové nadšení a zápal pro věc je prostě znát.

Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Místa, kam bychom nejeli podruhé, u nás nenajdete.

Všechna místa jsme sami vyzkoušeli. Vybíráme takové prostory, které se nezasekly v minulém století, ale které svou gastronomií, úrovní služeb a designem odpovídají tomu, čemu většina z nás říká “západní standard”. Chceme ukázat, že “český standard” už dávno nejsou jen umakartová jádra, otrávený personál, zašedlé záclony, včerejší rohlíky k snídani a plesnivé koupelnové závěsy.

Amazing tým

Jsme každý jiný, dohromady nám to ale parádně šlape. Nejspíš to bude tím, že nás spojuje láska k tomu, co děláme.

Petr Kotík
Founder & CEO
Václav Vítek
Managing Director

Naši ambasadoři

Kromě stálého týmu, který jsme vám tu představili, k nám neodmyslitelně patří také řada osobností jak z České, tak Slovenské republiky, kteří jsou našimi ambasadory.

Veronika Arichteva

Veronika Arichteva je česká herečka. Mezi její známé role patřila postava Sylvy Petrové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Magdaleny Škvorové v seriálu První republika. Veronika Arichteva je reportérkou hudební televize Óčko. V deváté řadě taneční soutěže StarDance byl jejím tanečním partnerem Michal Necpál. Pár nepostoupil ze semifinále a skončil v soutěži na čtvrtém místě.

Instagram

Kateřina Saint Germain

Kateřina Saint Germain patří minimálně podle počtu sledujících na sociálních sítích k největším influencerům v oblasti jídla. Profesi foodblogerky se Kateřina věnuje už 6 let na svému blogu s názvem My Cooking Diary. Po třech letech jejího blogu zájem o recepty tak vzrostl, že se rozhodla na podzim roku 2017 vydat svou první kuchařku s názvem Zdravý měsíc s Kačí. Ta je odrazem jejího zdravého životního stylu, který se vyvíjel od tradiční české kuchyně až po vyvážené pokrmy.

Instagram

Partneři

VISA
DC616
Nespresso
Volvo
Kolovna
Silent Lab
Iqos
Samsung
Manufaktura