Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Samsara je sanskrtský výraz pro kruh života, je synonymem putování a znovuzrození. A znovuzrození chce majitel Zdeněk Černošek poskytnout i svým hostům. Inspiraci pro koncept statku a restaurace našel v Nepálu. Vytvořil tak oázu zdravého životního stylu a aktivního odpočinku pro duši i tělo.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Začněte volbou pokoje či apartmánu. V obojím vás ke klidu naladí dřevo, barvy a fotografie nepálské kultury. Statek myslí dispozičně na páry, ale i rodiny, a tak v nabídce najdete také ubytování se dvěma ložnicemi pro pět osob.
Číst více

Naše tipy

Wellness

V novém wellness centru s příjemnou intimní atmosférou si můžete užít teplo sauny a následné ochlazení ledovou vodou z vědra. Starosti a napětí se zbavíte v páře, vířivce nebo pod rukama šikovného maséra.

Pro děti

Nejmenší nechte vybít přebytečnou energii na dětském hřišti, při crazy bubbles – fotbalu v nafukovacích bublinách nebo zaměstnejte jejich hlavy společenskými hrami, které vám personál zapůjčí.

Relax

Za příznivého počasí vám lehátka na terase nabídnou odpočinek na čerstvém vzduchu. Tam můžete zakončit svůj den báječnou večeří se zapadajícím sluncem v zádech. V zimě přesuňte relaxaci k rozpálenému krbu.

Eventy

Hledáte místo pro vaši svatbu, firemní akci nebo oslavu narozenin? Tady vám se vším ochotně poradí, pomůžou a zrealizují podle představ. Malebný areál bude perfektním prostředím pro jakoukoliv událost.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Klepačov 236
678 01 Blansko
Navigovat Web

Ubytování

Bohaté snídaně formou švédských stolů v ceně Pejsci jsou vítáni

Zařízení

Parkování u statku WiFi