Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Vstupte do sladkého světa, který pulzuje životem a vyzkoušejte jedinečný organický koncept ubytování a včelí terapie v jednom. Majitelé Lenka s Tomášem vás přivítají na místě, kde je realita roztěkaného města na hony vzdálená a kde se starosti velmi snadno rozpustí v čerstvém medu.    
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Spočiňte v naprostém soukromí uprostřed horské louky s dechberoucími výhledy na Orlické hory. Společnost vám bude dělat pouze všudypřítomná vůně medu, vosku a propolisu.
Číst více
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Blahodárná apiterapie

Včelky tu opravdu bydlí s vámi a léčí vás. Uvnitř je vše zařízené tak, že jim budete na dosah, a přitom v bezpečí. Zatímco úly jsou zabudovány ve spodní části maringotky, vaše království je v prostoru nad nimi. Je to neuvěřitelný zážitek.

Východy a západy slunce

Na ty už nikdy nezapomenete. Stačí otevřít velká francouzká okna, sednout si na schody a sledovat neskutečné přírodní divadlo, které hraje pouze pro vás.

Komfort bez kompromisů

Zapomeňte na chemické i suché toalety, venkovní sprchu a studenou vodu. Ve vymazlené koupelně si dopřejte nekonečně dlouhou teplou sprchu a pak se zabalte do připravených voňavých ručníků.

Neskutečně milí majitelé

Lenka s Tomášem jsou tak milí a empatičtí, že si stačí na cokoliv jen pomyslet a máte to předem splněno.

Včelí televize

Vnímejte sílu včelího tepla, rytmus a vibrace. Čeká vás unikátní pohled do úlu skrz sklo. Takovou televizi, od které nebudete chtít odtrhnout oči, jste ještě neviděli.

Nepoznané Orlické hory

Prozkoumávejte je během procházek či pěších túr. Pokud byste se chtěli vypravit dál, horské kolo je tou správnou volbou a majitelé umí zařídit i elektrokolo. Vydejte se třeba do Neratova, mají tu překrásný kostel s prosklenou střechou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Říčky v Orlických horách 118
517 61 Říčky v Orlických horách
Navigovat Web

Ubytování

Ideální pro homeoffice Zvířecí mazlíčky nechte doma

Zařízení

Minimální pobyt na 2 noci Základní suroviny v kuchyni Ovčelenou vodu z říčkovského pramene v lednici Pivo z Neratovského pivovaru Kvalitní med z místních luk