Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Jak už název sám napovídá, Kouzelnou Samotu najdete úplně mimo civilizaci uprostřed luk a polí. Jde o místo tak krásné, že bychom se tam sami nejraději přestěhovali. Původní zemědělská usedlost dostala díky citlivé rekonstrukci nový háv, který okouzlí snad každého hosta.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stodola se proměnila na krásný obytný prostor, ve kterém je propojena kuchyň, jídelna a dvě obývací části. Jedna z nich je čistě relaxační - najdete v ní knihovnu plnou knížek a unikátní prosklený krb. Druhý obývací prostor vás možná překvapí svým umístěním, bude totiž nad vašimi hlavami přímo pod střechou. Můžete tam lenošit na obří pohovce u televize se satelitem nebo si zahrát na X-boxu. Z čeho budete určitě nadšeni, jsou obrovská okna po celém obvodu stodoly, z nichž je nádherný výhled do krajiny kolem.
Číst více
Vítěz v kategorii Novinka roku
Na samotě
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Krb
Venkovní bazén

Naše tipy

Odpočívat a sbírat inspiraci

Odpočívat a sbírat inspiraci - pro tyto činnosti je Kouzelná Samota jako dělaná. Na rozlehlé zahradě, případně na venkovní terase uprostřed malého vinohradu, si každý najde své zákoutí, kde může být zcela sám, obklopen krásnou přírodou.

Ulovte si večeři

Půjčte rybářský prut a odpočiňte si u nedalekého rybníka při chytání ryb na večerní grilovačku.

Kouzelná svatba

Jestliže pořádáte menší svatbu a chcete pohodlně ubytovat všechny své hosty, toto místo je to pravé. Pokoj s terasou a vlastní koupelnou nabídne skvělé zázemí nevěstě a v zahradě se najde spousta romantických zákoutí, kde lze uspořádat obřad.

Procházky po okolí

A pokud byste přeci jen chtěli někam na procházku, tak v okolí najdete několik turistických tras, po kterých se můžete vydat objevovat krásy této části republiky. Na dohled je třeba dančí obora, kolem níž je nádherná procházka.

Pro děti

Děti se mohou zabavit na houpačkách, klouzačce a malém pískovišti, nebo ve vyhřívaném bazénu, zatímco vy se budete slunit se sklenkou bublinek na lehátku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Braštice 9/1
25753 Vrchotovy Janovice
Navigovat Web