Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Zastavit tak na chvíli čas a nic nemuset. Sen, který vám splní jedno vskutku kouzelné místo. Objevte klasickou chalupu, která si však osvojila vytříbený styl a vybavila se luxusem, který by nikdo uprostřed hlubokého lesa nečekal. Zjistíte, že perfektní chaloupka opravdu existuje. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nově zrekonstruované chaloupce nechybí vůbec nic. V létě bude vaším oblíbeným útočištěm rozlehlá zahrada s úžasným posezením, grilem, ohništěm a vířivkou a za dlouhým zimních večerů vás pohladí teplo z krbu v obýváku nebo vyhřívaná podlaha.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Krb
7x 103 m2 7x

Chaloupka, která existuje se nachází v Beskydech, v podhorské obci Ostravice. Právě tady začínají výlety na Lysou horu, co by královnu Beskyd. Sjíždějí se zde milovníci golfu, adrenalinových sportů a odpočinku.

Od 6 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Promyšleno do detailu

Chaloupka je místem, kde máte k dispozici opravdu všechno, co potřebujete. Zcestovalí majitelé opravdu moc dobře ví, co nesmí chybět, uvidíte sami.

Království golfistů

Ostravice je známá svým skvělým golfovým hřištěm. A hned přes kopec, na Čeladné, najdete další mistrovské hřiště, hole s sebou.

Vířivka v létě i v zimě

Vířivku můžete využít za jakéhokoliv počasí, protože je chráněna zastřešenou pergolou. V zimě tak stačí jen nasadit kulichy a na zahřátí si nalít něco dobrého z vinotéky plné francouzských vín z oblasti Provence.

Pohorky na nohy

Z chaloupky můžete vyjít pěšky a zdolat jeden z mnoha nedalekých vrcholů , nebo naopak nazout tenisky a vyrazit na kole, okolí je protkáno cyklo i turistickými trasami.

Plná lednice - žádné starosti

Nemáte čas nebo vás nebaví nakupovat? Veronika s Vlastou vám rádi před vašim příjezdem naplní ledničku.

Oslava narozenin

Rádi byste zde oslavili narozeniny, výročí nebo si sem zajeli utužit pracovní vztahy? Není problém. Navíc zařídí i občerstvení od spřátelené hospůdky, která vám nachystá lahodné menu z lokálních surovin.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ostravice E220
73914 Ostravice
Navigovat Web

Ubytování

Kvalitní a pohodlné postele Přírodní kosmetika značky Botanica Vyhřívaná podlaha Parkování u chaloupky Vana WiFi Domácí mazlíčky si můžete vzít s sebou po předchozí dohodě

Zařízení

Krb, gril a ohniště Zastřešená vířivka Možnost zapůjčení vodní dýmky Zahrada Dřevo na zátop Technická místnost pro vaše sportovní vybavení