Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Když se, řekne Tyrolsko, většině z nás se vybaví dechberoucí hory, skvělou lyžovačku na prašanu nebo divokou party v Après-ski baru. Ale Tyrolsko může nabídnout více než to. Pár kilometrů od Innsbrucku se nachází historické město Hall in Tyrol, v jehož centru majitelé Ursula a Marek zrekonstruovali budovu s bohatou historií a vytvořili útulný a jedinečný Kontor boutiquehotel. Ať už se zde vydáte na dovolenou nebo pracovní cestu, bude to zaručeně nezapomenutelná návštěva, která nebude tou poslední.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V minulosti tento hotel sloužil jako místo k obchodu. Dnes po rekonstrukci dostal nový účel, a to hostit lidi z celého světa a poskytovat jim zázemí na svých cestách. Dům prošel velkou rekonstrukcí. Majitelé se do toho pustili s vášní a velkou láskou pro detail. Každé ráno na vás bude čekat výtečná snídaně v barokním salónku. Můžete se těšit na domácí lahůdky a sama Ursula vám s láskou připraví vajíčka na tisíc způsobů. Zde si opravdu potrpí na regionální a sezónní potraviny a domácí produkty.
Číst více
Nespresso na pokoji
Domácí snídaně
Bezbariérový přístup
Cyklistická trať
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 869 Kč
za noc

Naše tipy

Tyrolská mincovna

Navštivte Tyrolskou mincovnu, která se nachází na hradu Hasegg. V jejích prostorách se dnes nachází mincovní muzeum s expozicí.

Obří adventní kalendář

Taky se už od poloviny listopadu těšíte na Vánoce? Tu správnou vánoční atmosféru nasajete v období adventu, kde se na fasádách domů na náměstí Oberer Stadtplatz promítají velké číslovky, které označují čtyřiadvacet prosincových dní a celé náměstí připomíná adventní kalendář.

Fanoušci divadla

Pokud máte rádi divadlo, určitě si nenechejte ujít divadelní festival Haller Gassenspiele, který se pořádá v létě.

Alpský Karwendel

Alpský park Karwendel s drsnou a nedotčenou přírodou je největším přírodním parkem v Rakousku. Nachází se zde mnoho vzácných druhů zvířat a rostlin. Určitě stojí za návštěvu. Můžete obdivovat divoké orchideje, starobylé javory a pokud budete mít štěstí, tak uvidíte i orly skalní.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Unterer Stadtpl. 7a
6060 Innsbruck
Navigovat Web