Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Před pár lety majitelé otevřeli Apartmány Český ráj vhodné pro dvě na sobě nezávislé rodiny. Jelikož ale hledí na ekologii a produkty bio, rozhodli se vybudovat ještě jeden apartmánový dům, kam všechny své vášně promítnou. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V každém apartmánu máte k dispozici obývací část s plně vybaveným kuchyňským koutem včetně kávovaru a vinotéky s kvalitními víny.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Cyklistická trať
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 3 799 Kč
za noc

Naše tipy

Unikátní Biokolna

„V rodině jsme se zamysleli, jak to udělat, aby byl apartmán Biokolna co nejvíce bio a došli jsme k tomu, že je potřeba využít místní dřevo, které zpracují lokální truhláři, použít výhradně přírodní oleje, žádné škodlivé látky, začlenit do pokojů pouze přírodní materiály, jako je bavlna, len, ovčí vlna.“

Sportem ku zdraví

Podle počasí si sem vezměte kola anebo běžky - okolí je pro obojí jako dělané. A přepadne-li vás chuť zahrát si třeba badminton, fotbal, vše potřebné vám tu ochotně zapůjčí.

Domácí lívanečky

Vřele doporučujeme si alespoň jednou objednat místní snídani - obzvlášť lívanečky dělá paní majitelka Ivona naprosto skvělé!

Zasloužený relax

Součástí ubytování je i finská sauna s venkovní ochlazovnou. Pokud byste si přáli masáž, také žádný problém. Objednáte se a masér přijde přímo za vámi do apartmánu.

Kam na výlet

Jste-li vyznavači pěší turistiky, určitě se vydejte na Smetanovu vyhlídku nebo vrchol Tábor. Rodiny s dětmi jistě potěší nově zrekonstruované přírodní koupaliště s ostrůvkem jen kilometr odsud.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hrádka 36
512 71 Lomnice nad Popelkou
Navigovat Web

Ubytování

Zařízení

Wifi,Luxusní postel,Vana,Domácí mazlíčci vítáni,Pivovar,Lyžování,Industriální prostor,Parkování